Ремонт та обслуговування копіювальних апаратів, багатофункційних пристроїв, принтерів

Важливим фактором для успішної роботи офісу та чіткого і злагодженого діловодства є якісна і безперебійна робота офісної техніки. Проста поломка принтера чикопіювача, збій в роботі локальної мережі може не тільки принести Вам ряд незручностей, але й обернутися для Вас суттєвими фінансовими втратами. І тут вирішальне значення має правильний вибір сервісної служби, професіоналізму котрої Ви зможете повністю довіряти.

При виконанні будь-якого виду ремонту наші фахівці здійснюють повний профілактичний огляд і діагностичну перевірку всього пристрою. Це дозволяє виявити скриті технічні дефекти, заздалегідь попередити клієнта про можливі неполадки і запропонувати варіанти їх усунення. Варто наголосити, що ми завжди рекомендуємо нашим клієнтам проводити профілактичне обслуговування та перевірку техніки регулярно і не залежно від того, чи є прецедент поломки. Тільки в такому випадку, Ви зможете бути впевненими в бездоганній роботі Вашого обладнання впродовж тривалого часу.

Ремонт чи технічне обслуговування може виконуватись як на території замовника з виїздом нашого сервіс-інженера, так і в сервісному центрі.  Не менш важлива перевага нашого сервісного центру – це оперативність роботи при її високій якості.  Значні складські запаси витратних матеріалів та запасних частин дають можливість звести до мінімуму час простою Вашої техніки.

Звернення в сервісний центр: